Kde létáme

Místa, kde provozujeme naše balóny
Sníte o tom absolvovat vyhlídkový let balónem v Brně, v Praze, v Ostravě či Českých Budějovicích? Nebo vás láká absolvovat let balónem nad krásnou krajinou Pálavy, Vysočiny nebo jižních Čech? Splníme všechny tato přání. Let balónem lze absolvovat kdekoliv v České republice, každé místo má své jedinečné kouzlo a atmosféru.

Nejžádanější lokality pro let balónem:

SONY DSC
Brno a okolí
Vychutnejte si pohled na moravskou metropoli z ptačí perspektivy, jako na dlani můžete mít dominanty a zajímavosti města jako je Petrov, Špilberk, náměstí Svobody, areál BVV, vilu Tugendhat, hvězdárnu na Kraví hoře. Nebo si chcete dopřát pohled z výšky na krásy brněnské přehrady, hradu Veveří a okolní přírody.

 

SONY DSC
Pálava – ojedinělý zážitek z letu nad malebnou krajinou posetou vinicemi, vodní nádrží Nové Mlýny, Dívčím hradem, Sirotčím hrádkem, Mikulovem či Lednicko – valtickým areálem.

 

SONY DSC
Telč – jedinečný pohled z koše balónu na historické jádro města, zapsané na seznam světového dědictví UNESCO, telčský zámek, zámeckou zahradu a krásnou krajinu lesů a rybníků v okolí.

 

SONY DSC
České Budějovice – užijte si vyhlídkový let nad Černou věží, Samsonovou kašnou a soutokem Vltavy a Malše. Jako na dlani budete mít z balónu nejen samotné město, ale i jeho okolí s malebnou krajinou a mnoha historickými památkami.

 

SONY DSC
Červená Lhota – romantický zážitek z letu nad renesančním vodním zámečkem na Jindřichohradecku, které pro svou kouzelnou atmosféru bylo místem natáčení mnoha filmových i televizních pohádek.