Vyhlídkové pasažérské lety

Chcete se povznést nad shon všedních dní, zažít něco neopakovatelného, překvapit své blízké neotřelým dárkem? Let horkovzdušným balónem je nezapomenutelný zážitek s nádechem dobrodružství, který přitom můžete absolvovat v každém věku. Lhostejno, zda si chcete splnit dětský sen, či překvapit obchodního partnera, „plavba vzduchem“ vás nadchne.

 

Pasažérské lety

Co můžete očekávat, zakoupíte-li si u nás letenku na let balónem?
Čeká vás krátká instruktáž, odjezd na místo startu balónu, let v délce cca 1 hodiny, bezpečné přistání, slavnostní křest, nezbytný přípitek šampaňským, předání pamětního listu a odvoz zpět. Vzhledem k tomu, že let je extrémně závislý na počasí, může se stát, že nebude možné vzlétnout v den, kdy byste rádi. V tom případě vám nabídneme nejbližší možný náhradní termín (či více). Dáváte-li letenku jako dárek, jistě oceníte, že se jedná o luxusně graficky ztvárněný dokument, který udělá dojem, i když samotný let třeba není možno přímo v den narozenin či výročí provést.

Máte-li zájem se dozvědět více podrobností o vyhlídkových letech, připravili jsme pro vás odpovědi na nejčastěji kladené otázky.

Nenajdete-li tam, co vás zajímá, kontaktujte nás na uvedených číslech či e-mailech.