Lety reklamní

Nabízíme využití horkovzdušného balónu jako reklamního média. Spolupracujeme s našimi partnery na provozu balónů dle jejich zadání a potřeb. Zajišťujeme přímý kontakt s výrobcem nových balónů balónu v barvách našich partnerů, jejichž značka se tak stává nepřehlédnutelnou především na obloze na celém území ČR.

Dlouhodobě zajišťujeme provoz a údržbu horkovzdušného balónu partnerů – vlastníků nebo nájemců, v jejichž barvách jsou balóny vyrobeny a následně provozovány naší společností po celou dobu jejich životnosti na celém území ČR případně i v zahraničí.

reklamnilety01

Vlastní provoz lze klasifikovat jako lety lety dle zadání partnerů na místech, kde se konají akce zadavatele případně realizujeme pasažérské lety pro partnera. Druhou kategorií letů jsou volné a sportovní lety na celém území ČR i jinde v Evropě, při kterých je vždy šířeno dobré jméno značky našich partnerů.

1/ LETY PRO PARTNERY

Jsou to především jednotlivé letové půldny kdekoliv na územní ČR prováděné provozovatelem výhradně na přání partnerů především z propagačních důvodů. Při těchto akcích jsou všechna místa v koši balónu rezervována pro klientelu zadavatele.

2/ LETY VOLNÉ
Lety prováděné provozovatelem na území ČR především při společných akcích Českého balónového svazu (cca 5 -10 akcí ročně). Tyto podniky se konají v atraktivních lokalitách republiky za výrazného zájmu médií a diváků. Z těchto důvodů je dána výrazná možnost šířit dobré jméno značky partnerů. Po dobu několika dní je provedeno za příznivého počasí několik vzletů balónu.
Jsou to rovněž volné sportovní a pasažérské lety prováděné provozovatelem na území ČR, při kterých je však vždy šířeno dobré jméno značky partnerů.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Reklamní lety01

Start balónů z náměstí v Telči. Ideální pro větší eventy jako zpestření programu. Podívejte se na fotogalerii.
Náš tým reprezentuje ČR na mezinárodních soutěžích. Vaše reklama tedy může cestovat s námi.
Naučte svou reklamu létat! Reklama na obalu balónu je velmi účinná a netradiční.
Balóny se skvěle hodí na akce jako dětské dny, či různé jiné eventy. Na akcích nabízíme i možnost upoutaného balónu.

 

Náměty pro využití balónu

  • Balón může startovat a přelétávat vybranou lokalitu při příležitosti konání významných výstav, veletrhů, společenských či sportovních akcí.
  • Upoutaného balónu lze využít v denních i nočních hodinách pro podporu jiné aktivity (bankety, významné společenské události na kterých se partner má zájem prezentovat, výročí společnosti atd…).
  • Za podpory jiných informačních médií lze startovat s určitou pravidelností z vybraných míst na území ČR – měst, výstaviště, závodní okruh, nákupní centrum, atp.
  • Výherci soutěží mohou letět balónem přes vybranou lokalitu.
  • Vlastník balónu (nebo nájemce) může darovat letenky do balónu v jeho firemních barvách svým obchodním partnerům.